A dzisiaj mamy dla Was video z jednego z ostatnich montaży, jaki mieliśmy przyjemność wykonać w Bieruniu Nowym - województwo Śląskie.

Instalowaliśmy tam trzy klimatyzatory firmy Rotenso w domku jednorodzinnym. Całość zajęła nam jeden dzień. Klient - jak to klient - zadowolony w 100%, klima działa, zimno aż miło :)

Efekt końcowy zrelacjonowaliśmy dla Was na poniższym video, zachęcamy do obejrzenia:

Szacunkowy koszt całej takiej inwestycji z trzema urządzeniami, montażem i dodatkowymi elementami jak w tym przypadku przykładowo pompki skroplin - to około 8.000-10.000 zł. Wszystko jednak wymaga indywidualnego podejścia, czasami nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie macie ciekawe układy domów i mieszkań - wtedy wystarczy zamontować tylko jeden klimatyzator, który w ekonomiczny sposób ochłodzi większą część powierzchni Waszego lokum. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze lepiej wydać na remont, na oszczedności, albo wakacje...

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia - widzieliśmy już tak dużo, że chyba nic nas nie zaskoczy, a chętnie pomożemy kolejnym szczęśliwym klientom!