Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji

Jeśli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji do domu, mieszkania, biura lub sklepu to dobrze trafiłeś! Bardzo chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie, a także doradzimy w jakim miejscu je zainstalować aby dystrybucja powietrza była optymalna.

Nie musisz martwić się o nic. Dostarczymy wybrany sprzęt, zabezpieczymy miejsce montażu, przeprowadzimy profesjonalną instalację, a na koniec po sobie posprzątamy i wstępnie przeszkolimy z obsługi. Zainstalowaliśmy już setki urządzeń!

Dbamy o estetykę naszych montaży. Najczęściej miejsce montażu jest w stanie wykończonym, a my dbamy o to aby nowy sprzęt nie oszpecił Twojego salonu czy sypialni. W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które swoim ponadczasowym wyglądem mogą dodać do Twojej aranżacji nowy sznyt i dodatkowo je ozdobić.

Jeśli się wahasz to nie zwlekaj dłużej! Skontaktuj się z nami, a my spróbujemy Cię przekonać! Już niebawem będziesz mógł cieszyć się poprawionym komfortem w swoim mieszkaniu. Gwarantujemy - nie będziesz żałował!

 

R32 Klimatyzacja Łukasz Mróz

Żniwna 4/1
45-763 Opole
Opolskie

791037869

601379845

kontaktr32@gmail.com

Skontaktuj się

Działamy na terenie Opola... i nie tylko!

Nasza siedziba mieści się w Opolu, jednak montujemy urządzenia także w okolicznych miastach. Mamy za sobą przeprowadzone instalacje w Kluczborku, Brzegu, Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu, a także mniejszych miejscowościach jak Głubczyce czy Głogówek.

Można nas przekonać także do dalszych wyjazdów! Zdarzało nam się wizytować Warszawę, Kraków, a nawet Zieloną Górę