Profesjonalnie i sprawnie

Klimatyzacja

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji. W zakres naszych usług wchodzi również fachowe doradztwo produktowe – znajdziemy optymalny system klimatyzacji dla Twojego domu, biura, budynku firmowego czy obiektu przemysłowego. Zajmujemy się ponadto konserwacją systemów klimatyzacyjnych oraz ich naprawą.

 

Pompy Ciepła

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania, które sprawdzą się zarówno dla budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Pomagamy w wyborze ekonomicznego i wydajnego urządzenia, a także zajmujemy się montażem pomp ciepła i świadczymy usługi związane z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym pomp ciepła.

 

Systemy Fotowoltaiczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, które umożliwiają pozyskiwanie energii dla domu lub firmy z ekologicznego źródła. Zajmujemy się nie tylko doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale również oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i świadczymy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oddział Świdnica

Nowobielawska 40/3
58-260 Bielawa
Dolnośląskie

726726470

swidnica@grupainstal.pl

Skontaktuj się

Działamy na terenie województwa Dolnośląskiego

Nasza Siedziba znajduje się w Bielawie, nie ogranicza nas to jednak do montaży tylko w tej miejscowości. Montujemy klimatyzacje głównie w Świdnicy, Wrocławiu, Wałbrzychu i Kłodzku. 

Jak dotąd zaufało nam kilka przedsiębiorstw. Montowaliśmy klimatyzacje dla MPK Wrocław, Leroy Merlin w Świdnicy i Kłodzku. 

Posiadamy wymagane Certyfikaty F-Gazowy Dla Personelu I Przedsiębiorstwa
FGAZ-O/26/00023/19

Opinie na temat naszej firmy

Strona Firmowa