Fachowy montaż i serwis klimatyzacji, pomp oraz fotowoltaiki

Chcesz klimatyzację, ale nie chcesz przeprowadzać remontu całego wnętrza oraz zaciągać pożyczek na ten cel? A może poszukujesz pompy ciepła, która ogrzeje Twój dom lub paneli fotowoltaicznych, które wyprodukują dla Ciebie prąd?

Chcesz żeby montaż został wykonany w sposób czysty, estetyczny, a urzadzenie jak i montaż nie nadszarpnęło Twojego budżetu?

Myślę, że dobrze trafiłeś! Nazywam się Dawid i razem z moim kolegą Michałem pomożemy dobrać takie urzadzenie, żeby nie było z nim problemów, a jednocześnie, żeby nie było to płacenie "za markę". Na Śląskim rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku, na swoim koncie mamy zamontowanych już setki jak nie tysiące urzadzeń (wszystkie działają do dzisiaj!), więc będziemy w stanie poradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

W ofercie posiadamy większość dostepnych w Polsce marek urządzeń z klimatyzacji i pomp ciepła. Na wyceny przyjeżdżamy bezpłatnie i niezobowiązująco, jednak z doświadczenia widzimy, że jak tylko pojawiamy się na spotkaniu, to zawsze znajdziemy złoty środek i dojdziemy do porozumienia w sprawie przeprowadzenia montażu.

W związku ze współpracą z lokalnymi firmami jesteśmy w stanie wykonać także m.in. ogrzewanie podłogowe (wodne jak i elektryczne w postaci mat i folii na podczerwień firmy DreamHeat) oraz zająć się instalacjami hydraulicznymi w Twoim domu lub firmie.

Oddział Tychy-Katowice

Targiela 14-16
43-100 Tychy
Śląskie

724720564

795858599

tychy@grupainstal.pl

Skontaktuj się

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Instalujemy na całym Śląsku... i nie tylko!

Nasza siedziba mieści się w Tychach, tutaj też mieszka większa część naszego oddziału. Miasto Tychy jest idealnie położone i idealnie skomunikowane z otaczającymi je miastami, gdzie również prowadzimy działania montażowo-instalatorskie. Chętnie przyjedziemy na spotkanie do Ciebie, ponieważ wszystkie nasze usługi wymagają takiej wizyty lokalnej w celu umówienia szczegółów i sprawdzenia warunków technicznych na przeprowadzenie montażu.

Najczęściej montujemy w Tychach i Katowicach, ale nie obce nam również wyjazdy do Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Oświęcimia, Pszczyny, Żor, Mikołowa, Gliwic, Rudy Śląskiej czy Zabrza.

W ubiegłym roku zrobiliśmy duży temat w okolicach Opola, Kędzierzyna, Warszawy i Krakowa, a w poprzednich latach byliśmy nawet w Niemczech i na Słowacji - wszystko jest do dogadania. Jeśli chcesz, żeby instalacja była przeprowadzona idealnie, wg Twoich wymagań z jednoczesnym zachowaniem wymagań konstrukcyjnych - zaproś nas do siebie.

Chętnie przyjedziemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie, które będzie pasowało do nieruchomości jak i budżetu - znamy się na tym, możesz nam zaufać!