Fachowy montaż i serwis klimatyzacji w Tychach

Jesteś mieszkańcem Tychów i szukasz solidnej firmy do montażu lub serwisu klimatyzacji? Działamy na tym obszarze od wielu lat, obsługując zarówno firmy na terenach przemysłowych, w centrum miasta, jak i klientów indywidualnych w blokach i domkach jednorodzinnych.

  • Chcesz klimatyzację, ale nie chcesz przeprowadzać remontu całego wnętrza oraz zaciągać pożyczek na ten cel?
  • Chcesz żeby montaż został wykonany w sposób czysty, estetyczny, a urzadzenie jak i montaż nie nadszarpnęło Twojego budżetu?

Myślę, że dobrze trafiłeś! Nazywam się Dawid i razem z moim wspólnikiem Michałem pomożemy dobrać taki klimatyzator, żeby nie było z nim problemów, a jednocześnie, żeby nie było to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Na Śląskim rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku, na swoim koncie mamy zamontowanych już setki jak nie tysiące klimatyzatorów (wszystkie działają do dzisiaj!), więc będziemy w stanie poradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

W ofercie posiadamy większość dostepnych w Polsce marek urządzeń klimatyzacji. Na wyceny przyjeżdżamy bezpłatnie i niezobowiązująco. Dlatego niczym nie ryzykujesz - wręcz przeciwnie, jest to inwestycja, która zaowocuje współpracą.

 

Montaż Pomp Ciepła w Tychach i Montaż Pomp Ciepła w Katowicach

Swoją przygodę w branży rozpoczeliśmy 10 lat temu od montażu klimatyzacji. W 2018 roku po kilku epizodach z ogrzewaniem podłogówym weszliśmy w świat montażu pomp ciepła, gdzie działamy do dzisiaj z dużymi sukcesami. Dlaczego dużymi sukcesami? Każdą instalację pompy ciepła traktujemy jako oddzielny projekt, mający zapewnić domownikom komforotowe przeżycie całego roku - do tej pory wszystkie te projekty udało nam się zakończyć z obopólnym zadowoleniem.

Oddział Tychy-Katowice

Targiela 14-16
43-100 Tychy
Śląskie

537888251

534777194

tychy@grupainstal.pl

Skontaktuj się

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Instalujemy na całym Śląsku... i nie tylko!

Nasza siedziba mieści się w Tychach, tutaj też mieszka większa część naszego oddziału. Miasto Tychy jest idealnie położone i idealnie skomunikowane z otaczającymi je miastami, gdzie również prowadzimy działania montażowo-instalatorskie. Chętnie przyjedziemy na spotkanie do Ciebie, ponieważ wszystkie nasze usługi wymagają takiej wizyty lokalnej w celu umówienia szczegółów i sprawdzenia warunków technicznych na przeprowadzenie montażu.

Najczęściej montujemy w Tychach i Katowicach, ale nie obce nam również wyjazdy do Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Oświęcimia, Pszczyny, Żor, Mikołowa, Gliwic, Rudy Śląskiej czy Zabrza.

W ubiegłym roku zrobiliśmy duży temat w okolicach Opola, Kędzierzyna, Warszawy i Krakowa, a w poprzednich latach byliśmy nawet w Niemczech i na Słowacji - wszystko jest do dogadania. Jeśli chcesz, żeby instalacja była przeprowadzona idealnie, wg Twoich wymagań z jednoczesnym zachowaniem wymagań konstrukcyjnych - zaproś nas do siebie.

Chętnie przyjedziemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie, które będzie pasowało do nieruchomości jak i budżetu - znamy się na tym, możesz nam zaufać!