Grupa Instal to nie tylko klimatyzacja. Nasi instalatorzy specjalizują się także w systemach fotowoltaiki, monitoringu, instalacjach elektrycznych, wentylacji i rekuperacji.

Fotowoltaika

Prąd ze słońca? Jeszcze kilkanaście lat temu to była mrzonka - dziś coraz cześciej na dachach polskich firm i domów widać panele fotowoltaiczne. Nic dziwnego - instalacja fotowoltaiczna to bardzo dobra inwestycja, szczególnie w czasach galopujących cen energii elektrycznej.
Nie bez znaczenia jest tu także aspekt ekologiczny.

Prawdą jest, że instalacja modułów fotowoltaicznych wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, ale dzięki preferencyjnym kredytom i dopłatom rządowym można je nieco obniżyć i rozłożyć w czasie.
W perspektywie roku czy dwóch to faktycznie spory wydatek, ale patrząc kilkanaście lat do przodu inwestycja taka z pewnością się zwróci.

W naszej ofercie znajdują się instalacje fotowoltaiczne zarówno dla obiektów biurowych i przemysłowych jak i domów jednorodzinnych. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu nasi instalatorzy doradzą Ci w doborze optymalnej instalacji a także dokonają jej montażu.

Inteligentny dom

Dom, który myśli i czuje tak jak Ty to już nie science-fiction. To rzeczywistość. Współczesne systemy inteligentnego domu nie tylko zapewniają Ci bezpieczeństwo, ale tez wyręczają w dziesiątkach codziennych czynności.

W ofercie mamy systemy zarządzania oświetleniem, automatyką bram i rolet, temperaturą pomieszczeń, monitoringiem, multimediami czy nawodnieniem ogrodu.

Instalacje elektryczne

Trudno nam sobie wyobrazić współczesny świat bez energii elektrycznej. Jej powszechność sprawiła, że żyje i pracuje nam się dużo wygodniej, pod warunkiem z instalacja wykonana jest poprawnie i bezpiecznie.
Na instalacji elektrycznej nie warto oszczędzać - jej poprawne wykonanie gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną pracę przez wiele lat.
Nasi instalatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i uprawnienia do projektowania i montażu instalacji w małych i średnich firmach oraz u osób prywatnych.

Systemy monitoringu

W ofercie posiadamy systemy monitoringu zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Od prostych urządzeń do zaawansowanych sieci monitoringu przemysłowego. Chcesz na telefonie sprawdzić co dzieje się w Twoim domu lub jego otoczeniu? Nic prostszego! Nasi instalatorzy doradzą Ci w doborze optymalnego dla Ciebie systemu

Znajdź swojego instalatora

Skorzystaj z mapy naszych oddziałów