Co prawda są jeszcze ludzie, którzy kwestionują fakt ocieplenia klimatu, ale z twardymi danymi coraz trudniej dyskutować. Ocieplenie klimatu stało się faktem, a świadczą o tym coraz cieplejsze zimy i upalne lata.
W miesiącach letnich szukamy chłodu w centrach handlowych i biurach a na samą myśl nagrzanego jak piekarnik mieszkania czy domu oblewa nas pot.

Tak nie musi być!

Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja w domu była luksusem - dziś to coraz cześciej spotykany standard, na który stać większość z nas. Zwiększone zapotrzebowanie sprawiło, że ceny spadły a producenci zaczęli konkurować nie tylko ceną, ale też jakością wykonania, estetyką i energooszczędnością.

W swojej ofercie mamy urządzenia różnych marek, o różnym standardzie dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na oczekiwania każdej grupy klientów. My możemy doradzić, ale to Ty decydujesz. Dla nas ważne jest Twoje zadowolenie - nie „wciskanie” sprzętu jednego producenta.

Kompleksowa obsługa

Bierzemy odpowiedzialność za Twój komfort. Kompleksowo.
Nasi instalatorzy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomogą Ci w doborze odpowiedniego urządzenia do firmy lub domu, przeprowadzą jego montaż i - w razie potrzeby - będą dokonywać regularnego serwisu.

Masz pytania lub wątpliwości? Zastanawiasz się czy stać Cię na montaż klimatyzacji?
Skontaktuj się z najbliższym oddziałem! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Znajdź swojego instalatora

Skorzystaj z mapy naszych oddziałów