Fachowy montaż i serwis pomp ciepła w Tychach

Nasi doradcy i instalatorzy pomp ciepła chętnie pomogą
w zrealizowaniu Twoich założeń
o ciepłym domu w Tychach lub okolicach!

Kontakt: 534 777 194 • 537 888 251
lub tychy@grupainstal.pl

Co to jest pompa ciepła?

Pompa ciepła - to ekologiczne pozyskiwanie energii cieplnej z powietrza, która jest w stanie ogrzać nawet kilkusetmetrowe domy oraz wodę użytkową.

Pompa ciepła działa na podobnej zasadzie jak lodówka czy klimatyzator. Odbiera energię z powietrza i transportuje ją w postacie czynnika chłodniczego do wody, której ją oddaje. Pompy ciepła są w stanie działać nawet do temperatury -25°C.

Gwarancja na pompę ciepła

Jesteśmy instalatorami posiadającymi odpowiednie akredytacje m.in. takich marek jak: Panasonic, Mitsubishi Electric, Rotenso, Haier, Gree, NeoHeat.

Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić gwarancji nawet do 5 lat na zainstalowaną przez nas pompę ciepła.

Jak wygląda proces zakupu i montażu pompy ciepła?

Poniżej przedstawiamy 4 proste kroki, które pokażą w jaki sposób realizujemy zlecenia na dobór i montaż pomp ciepła. Oferujemy szybkie terminy i fachowe doradztwo. Na swoim koncie mamy już dziesiątki zrealizowanych inwestycji w Tychach. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól nam zrealizować swoją wizję.

Pompy ciepła Tychy

Montaż pomp ciepła wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i firm na terenie całej aglomeracji Śląskiej.

W swoim portfolio mamy wiele realizacji pomp ciepła w Tychach skąd pochodzi większość naszych klientów, a także okolicznych miejscowościach. Na zlecenia jesteśmy w stanie dojechać do 200km.

Czy wiesz, że...?

W Tychach klimat jest umiarkowanie ciepły. Opady deszczu w mieście Tychy są znaczące, występują również podczas suchych miesięcy. Średnia temperatura w mieście Tychy wynosi 9.1 °C a najsuchszym miesiącem w Tychach jest luty.

 

Portfolio wykonanych montaży pomp ciepła i kotłowni

pompa ciepła tychy

pompa ciepła tychypompa ciepła tychy

pompa ciepła w tychachpompa ciepła napinany

tychy pompa ciepła montaztychy pompa ciepła montaz

pompy ciepła tychypompa ciepła tychy

pompa ciepła kotłownia tychy

 

 

Montaż pomp ciepła - Tychy

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomp - my instalujemy powietrzne pompy ciepła. Te można podzielić na wersję split oraz monoblok - instalujemy obie z nich, jednak rekomendujemy rozwiązania w wersji split ze względu na ich bezpieczeństwo użytkowania.

Wykonujemy kompleksowe instalacje, od doboru, przez demontaż aktualnych źródeł ciepła, jeśli istnieje taka potrzeba, aż po budowę nowej maszynowni jej zestrojenie i przeszkolenie użytkowników z obsługi oraz konserwacji układu. Aby inwestycja działała jeszcze długie lata.

Wśród naszych usług wyodrębnić możemy także ogrzewanie podłogowe, które jest mile widziane przez pompy ciepła, usługi wod-kan, rekuperację, klimatyzację oraz inteligentne domy.

Doradztwo w doborze pompy i DOTACJE

Kompleksowa obsługa klienta, to także pomoc w zorganizowaniu dotacji. Bo przecież skoro dają pieniądze, to dlaczego ich nie brać? ;)

Działamy we współpracy z firmą, która zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem dotacji i wypełnianiem wniosków - ich wynagrodzenie bierzemy na siebie. Pomożemy zdobyć możliwie największe dofinansowanie, dla Twojego pełnego zadowolenia!

 

POMPY CIEPŁA i panele fotowoltaiczne

Pompa ciepła w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi jest w stanie zapewnić darmowe ogrzewanie przez cały rok. Jednak posiadanie paneli słonczenych nie jest wymagane do istnienia pompy ciepła. Jeśli planujesz montaż paneli fotowoltaicznych zamawiając obie usługi u nas otrzymasz specjalny upust. Zachęcamy w tym celu do kontaktu, a być może zainteresujemy Cię także naszymi innymi usługami!

W sytuacji, kiedy budujesz swój dom może zainteresować CIę także wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego oraz rekuperacji - na tym obszarze mamy również duże doświadczenie. Biorąc wszystko od jednej firmy unikniesz przerzucania się odpowiedzialnością pomiędzy podwykonawcami.

TYCHY - POMPY CIEPŁA MONTAŻ

Podejmij działanie już dzisiaj, zaproś nas na dokonanie audytu i wyceny, a gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

+48 537 888 251
+48 534 777 194
tychy@grupainstal.pl

Montaże pomp ciepła na YouTube

Zobacz video z kilku z naszych montaży pomp ciepła.

Chcesz więcej? Zobacz nasz kanał

Nie mieszkasz w Tychach, ale interesuje Cię pompa ciepła? Jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać!
Pompy ciepła instalujemy między innymi w takich miejscowościach:

TychyKatowiceGliwiceRybnikKędzierzyn-KoźlePszczynaOświęcimBielsko-BiałaCzęstochowa